Zakázaná láska

21. 01 2015 14:05 | Alexandra Stahlová
Zakázaná láska
Zakázaná láska

Niektoré lásky človeka vynesú do výšin, iné mu spália sny i krídla... Najhoršie však končia tie, čo sú vystavané na nešťastí druhých!

(Aşk-ı Memnu, Romantický seriál, 43´, Tur., Stereo, HD)
Hrajú: Nebahat Çehre, Kıvanç Tatlıtuğ, Beren Saat, Selçuk Yöntem, Zerrin Tekindor, Hazal Kaya, Batuhan Karacakaya, Rana Cabbar, Gülsen Tuncer, Fatma Karanfil, Nur Fettahoğlu, Baran Akbulut, Pelin Ermiş, İlker Kızmaz, Eda Ӧzerkan, Evren Duyal, Recep Aktuğ, Gülizar Irmak, Zerrin Nişanci, Münir Akça


Pondelok až štvrtok o 21.30 (Od 2. februára.)
Životy rodín Yöreoğluovcov a Ziyagilovcov, ktoré dlhé roky žili v susedstve v jednej z najlepších a najdrahších štvrtí Istanbulu bez väčších škandálov, sa osudovo previažu v deň svadby Peyker Yöreoğluovej (Nur Fettahoğlu), staršej dcéry krásnej, no vypočítavej, podlej a zákernej čerstvej vdovy Firdevs (Nebahat Çehre). Jej pôvodný plán uloviť úspešného podnikateľa Adnana Ziyagila (Selçuk Yöntem), ktorý je už dlhšie taktiež vdovcom, síce nevyjde, no srdce šarmantného podnikateľa pookreje v spoločnosti jej mladšej dcéry Bihter (Beren Saat)... A nielen to, nežnou a milou kráskou úplne očarený Adnan totiž už na druhý deň vyzná Bihter lásku a dokonca ju požiada o ruku! Jeho žiadosť je možno prekvapivá, no je odpoveď ešte prekvapivejšia, polichotená Bihter, ktorej je Adnan veľmi sympatický a v ktorého spoločnosti sa cíti príjemne, totiž súhlasí!

Ich rozhodnutie vziať sa ale nevíta každý, práve naopak, mnohým je tŕňom v oku... Tak napríklad Adnanova dcéra Nihal (Hazal Kaya) by oveľa radšej videla po boku svojho otca svoju dlhoročnú pestúnku Deniz (Zerrin Tekindor). Tá je z nečakanej svadby svojho zamestnávateľa tiež veľmi nešťastná, pretože pána domu, ktorý je už celé roky aj jej domovom, už veľmi dlho tajne miluje. Nadšená rozhodne nie je ani Firdevs, ktorá je hlboko urazená, že si na Adnana (a predovšetkým jeho úctyhodný majetok) brúsila zuby úplne nadarmo a že jej ho vyfúkla akurát jej dcéra. Je preto rozhodnutá vyčkať na vhodnú chvíľu a Bihter sa za jej opovážlivosť nemilosrdne pomstiť!

Napriek všetkému sa zdá, že Bihter a Adnan by mohli byť spolu veľmi šťastní, postupne sa totiž všetky väčšie i menšie problémy utrasú. No žiaľ, zrejme iba navonok, pretože kdesi hlboko vo vnútri nádhernej usadlosti Ziyagilovcov sa začnú zbiehať veľmi lákavé, no zároveň i veľmi nebezpečné nitky osudu - do hry totiž vstúpi zakázaná láska, v podobe nečakane vzplanuvších citov mladej panej domu Bihter a príťažlivého Behlüla (Kıvanç Tatlıtuğ). Ten nielenže je vzdialeným synovcom je manžela, ale navyše tiež mužom, ktorý kedysi zlomil srdce jej staršej sestre a do ktorého je po uši zamilovaná jej nevlastná dcéra Nihal. Je len otázkou času, kedy dôjde k tragédii, ku ktorej sa evidentne schyľuje...!

Komentáre ( 0)