Zakázaná láska: 157. a 158. epizóda - FINÁLE

01. 05 2017 12:25 | Alexandra Stahlová
Zakázaná láska: 157. a 158. epizóda - FINÁLE
Zakázaná láska: 157. a 158. epizóda - FINÁLE

V Nihalin svadobný deň Bihter cíti, že prehrala, že stratila hrdosť, česť... A nanešťastie aj všetky zábrany!

Bihter neprestáva veriť, že s Behlülom predsa len majú šancu, že ešte môžu nechať všetko za sebou a jednoducho ujsť a niekde ďaleko od všetkých, ktorým ublížili a ešte nepochybne ublížia, začať nový život. No tajné stretnutie v lesíku, na ktoré ju jej milovaný zavolá, nemá byť vytúženým zmierením, v ktoré dúfa, ale... Rozlúčkou. Bihter si to ale odmieta pripustiť a je rozhodnutá urobiť čokoľvek... Všetko... Aby si Behlül predsa len vybral ju. No on je buď naozaj zamilovaný do Nihal alebo slaboch neschopný čeliť problémom a bojovať o to, po čom naozaj túži!

Stále slabšieho a slabšieho Beşira vykoľají, keď ho príde navštíviť mademoiselle Deniz a prezradí mu, že sa cestou za ním nechtiac stala svedkom hádky medzi Bihter a Behlülom, z ktorej vydedukovala, že je medzi nimi koniec... Adnan sa po zrelej úvahe rozhodne s Bihter rozviesť. Vie, že ona by na to nikdy nenašla odvahu, a tak jej to ako prvý navrhne – s tým, že hneď po svadbe Nihal a Behlüla začne s vybavovaním potrebných formalít. Jej reakcia prekvapí jeho i ju – Bihter sa totiž začne smiať! Ťažko povedať, či je len v šoku alebo či z toľkého trápenia jednoducho... Zošalela?!

V Nihalin svadobný deň Bihter cíti, že prehrala, že stratila úplne všetko – hrdosť, česť... A, nanešťastie pre nevestu i matkino veľké zdesenie, aj všetky zábrany! Firdevs predpokladá, že sa jej dcéra chystá urobiť nejakú hlúposť, ako napríklad vyjsť s pravdou von na Nihalinej svadbe, a tak zburcuje ženícha, aby tomu zabránil. Bihterin je plán je ale iný, oveľa šokujúcejší – a ak sa jej ho podarí zrealizovať, životy všetkých zainteresovaných už nikdy, nikdy nebudú ako predtým...

Sledujte v pondelok, 8. mája, o 11.00!