Zakázaná láska: 155. a 156. epizóda

10. 04 2017 12:25 | Alexandra Stahlová
Zakázaná láska: 155. a 156. epizóda
Zakázaná láska: 155. a 156. epizóda

Adnan poriadne vystraší potenciálneho zaťa, keď ho dôrazne varuje, aby sa neopovážil ublížiť jeho dcére!

Všetci sú poriadne zaskočení nepríjemnou hádkou Nihal a Behlüla, ktorá sa skončí tým, že nádejný ženích v zúfalej snahe udržať v tajnosti strašnú pravdu o svojom niekdajšom vzťahu s Bihter i tom, čo ho vlastne spája s Beşirom, nerozumne vytresne, aby sa teda nebrali! Ešte viac ich však prekvapí, keď si zrazu všimnú Adnana, ktorý zjavne už dlhší čas stojí vo dverách. Pre Bihter je jeho nečakaný návrat domov najnepríjemnejší, pretože si začína uvedomovať, že jej manžel už je zrejme len krôčik od odhalenia pravdy – a že to on sa snažil primäť ju i Behlüla falošnými esemeskami z domu na pláži, aby sa sami prezradili, kde ich očividne čakal, aby ich prichytil in flagranti!

Telefonát od Beşira nešťastnú mademoiselle Deniz úplne dorazí. Je zúfalá, nešťastná a veľmi, veľmi nahnevaná. V hneve mu vykričí, že mu to, čo dopustil, nikdy neodpustí – netušiac, že tým mladíkovi, ktorého dni na tomto svete sú zrátané, láme jeho utrápené srdce, ktoré už bije len silou jeho vôle... Stále viac a viac zneistený Adnan sa rozhodne vyhľadať mademoiselle Deniz, aby sa s ňou pozhováral o všetkom, čo ho trápi a mätie. Ona ho však nechce raniť, a tak sa nechá zaprieť.

Ťažko povedať, či Adnan uveril alebo neuveril rozprávkam, ktorými ho kŕmi Behlül, no či už sa rozhodol na svoje pochybnosti pre dobro všetkých radšej zabudnúť a potlačiť ich hlboko vo svojom vnútri alebo nie, potenciálneho zaťa poriadne vystraší, keď ho dôrazne varuje, aby sa neopovážil ublížiť najvzácnejšej bytosti, ktorú mu zveruje do starostlivosti - jeho dcére! Čím neodvratnejšie sa blíži sobáš Nihal a Behlüla, tým zúfalejšie a osamelejšie sa Bihter cíti. Na vnútornom pokoji jej nepridá ani rozhodnutie Peyker odsťahovať sa i s manželom a deťmi do zahraničia...

Sledujte pondelok, 24. apríla, o 11.00 a v pondelok, 1. mája, o 11.00!