Zakázaná láska: 153. a 154. epizóda

31. 03 2017 12:15 | Alexandra Stahlová
Zakázaná láska: 153. a 154. epizóda
Zakázaná láska: 153. a 154. epizóda

Ktovie, čo by Nihal urobila, keby vedela, ako jej nevlastná matka tlačí na Behlüla, aby vycúval zo svadby?!

Keď Behlül zistí, že mademoiselle Deniz predbehla a vyzdvihla bezpečnostnej schránky DVD-čko, ktorého obsah Beşira pomaly, ale isto zabíja, spanikári a zareaguje tak, že o jeho vine by už za týchto okolností vôbec nik nezapochyboval – jednoducho jej ho sprosto vytrhne z rúk a ujde, ako malý chlapec! Bihter a Firdevs si opäť raz vojdú do vlasov kvôli rozdielnym názorom na... Medzičasom v podstate už asi úplne na všetko.

Nihal je prekvapená, keď sa dozvie, že Beşir daroval celý svoj majetok rodine pána Süleymana - a ešte viac, že čosi z jeho bezpečnostnej schránky mala pôvodne dostať jej vychovávateľka, no napokon s tým z banky odišiel jej nastávajúci! No keďže ju príde navštíviť kamarátka, s ktorou má toho veľa čo prebrať, všetko rýchlo pustí rýchlo z hlavy... Ktovie, či by to urobila aj vtedy, keby vedela, ako jej nevlastná matka práve nepredstaviteľným spôsobom tlačí na Behlüla, aby vycúval zo svadby!

Po rozhovore s Adnanovou sestrou Arsen sa mademoiselle Deniz rozhodne zájsť za Behlülom a konečne sa s ním na rovinu porozprávať. Nech už čakala čokoľvek, to, čo si z jeho úst vypočuje... To rozhodne nebolo. Nanešťastie však tento rozhovor bude mať následky – pre ňu. Keď sa totiž o ňom dozvie Nihal, vyrúti sa na ňu ako fúria! A keďže jej mademoiselle nemôže povedať pravdu, besniaca Nihal ju v návale zlosti najprv douráža a napokon... Vyhodí.

Sledujte v pondelok, 3. apríla, o 10.55 a v pondelok, 10. apríla, o 11.05!