Zakázaná láska: 151. a 152. epizóda

29. 03 2017 12:10 | Alexandra Stahlová
Zakázaná láska: 151. a 152. epizóda
Zakázaná láska: 151. a 152. epizóda

Behlül je úplne namäkko, keď mu Nihal po odviazanej párty dá svoj darček – prekrásnu luxusnú jachtu!

Narodeninová párty, ktorú Ziyagilovci pripravili pre Behlüla, sa vydarí nad očakávanie dobre – našťastie pre všetkých zúčastnených Bihter umne vykľučkuje z potenciálne nebezpečnej situácie, keď sa Adnan oslávenca spýta, ako ho vlastne jeho žena dokázala presvedčiť, aby sem dnes večer prišiel...! Beşir akoby sa, na rozdiel od všetkých jeho blízkych a priateľov, už vyrovnal s faktom, že zanedlho zomrie. Odkedy vyhodil kľúč k trezoru, ukrývajúcemu jeho najväčšie tajomstvo, totiž verí, že jeho milovanej Nihal, ani jej láskavému otcovi, nehrozí jeho vinou žiadna bolesť.

Keď Nihat zavolá Çetinovi, aby sa ospravedlnil za spôsobené nepríjemnosti, prezradí mu nevdojak, že mu Firdevs minimálne v jednej podstatnej veci klamala – že dôvodom jej nezhôd dcérou Peyker nie je on. Vyvstáva teda oprávnená otázka, v čom ešte mu klamala...? Behlül je úplne namäkko, keď mu Nihal po odviazanej párty dá svoj darček – prekrásnu luxusnú jachtu!

Mademoiselle Deniz prekvapí, keď jej zavolá Adnanova sestra Arsen a požiada ju o stretnutie, pretože ju trápia viaceré veci, ktoré však, z pochopiteľných dôvodov, neradno riešiť cez telefón. Behlüla stále veľmi trápia jeho neodpustiteľné hriechy, ešte ťažšie však nesie to, že o nich s nikým nesmie hovoriť. Preto si v slabej chvíli vyleje srdce pred jediným človekom, ktorý už pravdu dávno pozná – pred Beşirom. Tým však spustí sled udalostí, ktoré ho môžu zničiť - i všetkých ostatných...

Sledujte vo štvrtok, 30. marca, o 11.00 a v piatok, 31. marca, o 11.00!