Zakázaná láska: 149. a 150. epizóda

27. 03 2017 12:20 | Alexandra Stahlová
Zakázaná láska: 149. a 150. epizóda
Zakázaná láska: 149. a 150. epizóda

Behlüla rozhodí varovanie Peyker, že Hilmi skladá posledné kúsky skladačky, vedúce k odhaleniu jeho aférky s Bihter!

Firdevs nie je hlúpa, preto jej je hneď jasné, že keďže je Bihter zrazu taká neprehliadnuteľne spokojná, zjavne sa jej opäť podarilo dosiahnuť u Behlüla svoje! A Nihal zase nie je slepá, takže jej neujde Firdevsin veľavýznamný pohľad smerom, a tak je jej hádka s Behlülom, ktorý samozrejme stále zapiera, v podstate predprogramovaná... Nuž a vďaka inej, nemenej boľavej hádke o pár kilometrov ďalej – no na rovnakú tému -, sa dosiaľ harmonické manželstvo Peyker a Nihata ocitne vo vážnej kríze!

Pre mademoiselle Deniz je stále ťažšie a ťažšie ukrývať pred ostatnými svoje pochybnosti o úprimnosti vzťahu Behlüla a Nihal. Strach z toho, že Nihal bude trpieť, pretože jej domnelé šťastie je postavené na lži, ktorá má zakryť zakázaný vzťah jej milého a nevlastnej mamy, ju úplne ochromuje! No ešte horšie ako ona je na tom úbohý Beşir, ktorého aj v čase bdelosti kvária mučivé nočné mory a ktorého koniec je už zjavne veľmi, veľmi blízko...

Behlüla totálne rozhodí telefonát s Peyker, ktorá ho varuje, že Hilmi vďaka Katyii a Sayidovi skladá posledné kúsky skladačky, vedúce k verejnému odhaleniu jeho aférky s Bihter! Nepochybne by sa však cíti ešte horšie, keby vedel, kde sa práve nachádza jeho strýko Adnan a... S kým a o čom sa rozpráva!

Sledujte v utorok, 28. marca, o 10.50 a v stredu, 29. marca, o 10.50!