Zakázaná láska: 147. a 148. epizóda

23. 03 2017 12:20 | Alexandra Stahlová
Zakázaná láska: 147. a 148. epizóda
Zakázaná láska: 147. a 148. epizóda

Bihter sa rozbesní, keď zistí, že muž, ktorý ju sleduje, nie je Hilmiho špeh, ale že ho na ňu nasadil... Adnan!

Svadba Nesrin a kapitána Rızu pomôže rodine Ziyagilovcov a ich priateľom a známym prísť na iné myšlienky. No, našťastie či nanešťastie, nie všetkým. Napríklad mademoiselle Deniz zamrzne úsmev zakaždým, keď je pohľad skĺzne na Nihal a Behlüla. A nepochybne by sa viacerí cítili podobne nepríjemne a nesvoji ako ona, keby vedeli, že potvora Bihter práve navštívila Beşira, aby ho šikovným podpichovaním a postrkovaním primäla vrátiť sa do vily, len čo vyzdravie – aby tak znepríjemnila život Nihal a Behlülovi!

Keďže chce vedieť, či je aj jeho ex Peyker zapojená do špinavých intríg Bihter a Firdevs, rozhodne sa ju Behlül navštíviť – a tiež preto, a to predovšetkým, aby z nej vytiahol niečo o možných skrytých tromfoch Hilmiho a Nihata v zajtrajšom procese s Adnanom! No nepochodí... Mademoiselle Deniz zájde za Beşirom, aby sa dozvedela, čo vlastne skrýva v bankovom trezore, ktorý má vybrať po jeho smrti. No Beşir má panický strach, že tým ublíži Nihal, čo by si nikdy neodpustil – a tento strach vyvolá nebezpečný záchvat, ktorý ho temer zabije!

Bihter urobí ukážkový hysterický výstup, keď zistí, že ju na každom kroku sleduje akýsi muž. Ešte viac sa rozbesní, keď zistí, že nejde o Hilmiho špeha, ale že ho na ňu nasadil... Adnan! Nečudo, že medzi manželmi vzápätí dôjde k ďalšej nepríjemnej hádke! Nihal a Behlül sa rozhodnú preložiť svadbu na neskôr, no iba o týždeň...

Sledujte v piatok, 24. marca, o 11.10 a v pondelok, 27. marca, o 11.00!