Zakázaná láska: 145. a 146. epizóda

21. 03 2017 12:15 | Alexandra Stahlová
Zakázaná láska: 145. a 146. epizóda
Zakázaná láska: 145. a 146. epizóda

Beşir zo strachu z blížiacej sa smrti poverí Süleymana otvorením bezpečnostnej schránky v prípade, že sa tak stane...

Keď sa Behlül dozvie, že Katyu majú deportovať preto, aby sa jej Bihter a Firdevs zbavili, pretože vie, že to naňho našili, aby sabotovali jeho vzťah s Nihal... Istá jeho časť pocíti zvrátenú radosť, že nech Bihter hovorí a robí čokoľvek, zjavne ho stále miluje a neodkáže sa ho vzdať. No tá väčšia, racionálnejšia časť, je znechutená a uvedomuje si, že keď sú mama s dcérou schopné takejto špinavosti... Sú schopné všetkého! Jeho mimoriadne napätý vzťah-nevzťah s Bihter sa tým, pochopiteľne, ešte viac zhorší.

Po zúfalom úteku z domu Ziyagilovcov nájde Katya útočisko u Peyker a Nihata, hoci Peyker desí predstava, čo všetko by sa jej manžel mohol od nej dozvedieť... Mademoiselle Deniz medzičasom s prekvapením zistí, že Bülentov vzťah s Bihter sa v priebehu pár dní dramaticky zmenil - že chlapec, ktorý ju zbožňoval, ju zrazu nenávidí! A ešte viac ju prekvapí, keď sa vzápätí dozvie, že to Bihter a Firdevs z pomsty udali Katyu cudzineckej polícii a že služobníctvo si už dávnejšie všimlo pár vecí, ktoré v dnešnom kontexte udalostí nasvedčujú tomu, že Hilmiho obvinenia... By mohli byť pravdivé!

Beşir zo strachu z blížiacej sa smrti poverí Süleymana otvorením bezpečnostnej schránky v prípade, že sa tak stane, a odovzdaním jej obsahu mademoiselle Deniz – netušiac, že ich rozhovor tajne počúva zvedavá Cemile. Nihat zaskočí Adnana rozhodnutí odísť z firmy, no ešte viac svojho otca, keď mu privedie Katyu...

Sledujte v stredu, 22. marca, o 10.55 a vo štvrtok, 23. marca, o 11.05!