Zakázaná láska: 143. a 144. epizóda

17. 03 2017 12:15 | Alexandra Stahlová
Zakázaná láska: 143. a 144. epizóda
Zakázaná láska: 143. a 144. epizóda

Mademoiselle Deniz hneď, ako zistí strašnú pravdu, zalarmuje Adnana a povie mu, čo je zjavné – že Beşir umiera...!

Po zverejnení fotografií Behlüla s jeho expriateľkou, ktoré naozaj vyzerajú tak, akoby medzi nimi niečo bolo niečo, je jeho vzťah s Nihal razom v troskách – tomu, že ju Behlül určite podviedol, totiž neistá Nihal okamžite uverí. A Firdevs s Bihter svojimi necitlivými, úprimnosť ich vzťahu spochybňujúcimi poznámkami atmosfére v dome vôbec nepridávajú. Niekto však už ich odpornú hru prekukol a je poriadne rozhorčený – Peyker! A keďže jej manžel Nihat tiež nie je včerajší, rýchlo mu dôjde, o čo pri dnešnom škandalóznom odhalení v novinách naozaj ide...

No je tu ešte niekto, kto každým dňom viac a viac stráca dôveru k Bihter a jej nepodarenej matke a pomaly, ale isto začína vidieť ich pravú tvár a chápať, o čo sa tie potvory snažia! A našťastie si to nenechá iba pre seba, ale povie to aj svojej sestre – a hádam jej tým konečne otvorí oči! Keď už nič iné, minimálne to stačí na to, aby si Behlüla vypočula, uverila mu a... Odpustila mu. Alebo skôr pochopila, že mu vlastne nemá čo odpúšťať.

Keď sa mademoiselle Deniz a Cemile dozvedia, že Beşir všetky svoje peniaze previedol na jej rodičov, znepokojí ich to. Cemile sa obáva, že sa Beşir chystá ujsť ešte pred Nihalinou svadbou, no mademoiselle Deniz tuší, že iste ide o niečo oveľa, oveľa vážnejšie. A keď ho krátko nato začuje zadúšať sa kašľom, uvedomí si, čo sa naozaj deje, preto okamžite zalarmuje Adnana a povie mu, čo je zjavné – že Beşir umiera...!

Sledujte v pondelok, 20. marca, o 10.55 a v utorok, 21. marca, o 10.55!