Zakázaná láska: 139. a 140. epizóda

13. 03 2017 12:15 | Alexandra Stahlová
Zakázaná láska: 139. a 140. epizóda
Zakázaná láska: 139. a 140. epizóda

Keď Adnan zistí, že Bihter bola naozaj tehotná a dieťa si nechala vziať, znova sa nepekne pohádajú...!

Až keď sa nešťastnou ničivou láskou k Behlülovi úplne zdrvená Bihter priamo pred jej očami totálne zosype, Firdevs si konečne uvedomí, ako veľmi ho jej dcéra miluje a že ju jeho vzťah a blížiaca sa svadba s Nihal zabíjajú. A tak sa jej rozhodne pomôcť svadbu mladých šikovne odsunúť na neskôr – no na oplátku od Bihter tiež niečo chce...

Keď Adnan zistí, že mu Bihter znova klamala - že bola naozaj tehotná a dieťa si nechala vziať -, znova sa nepekne pohádajú. Adnan jej nedokáže odpustiť, že šla na interrupciu, ona mu zase, v snahe zakryť svoj skutočný hriech, nenávistne vykričí, že je to len a len jeho viny, že o dieťa prišla, pretože jej neverila a neustále ju nespravodlivo obviňuje!

Úbohému Beşirovi je stále horšie a horšie. A nielen preto, že jeho choroba povážlivo pokročila, ale tiež preto, že ho stále kvária pochybnosti o tom, či Behlül naozaj dokáže urobiť Nihal šťastnou... Nuž a na duševnej vyrovnanosti mu rozhodne nepridá ani to, že Nihat už zjavne pochopil, čo bolo na DVD-čku, ktoré mu pred časom tak vykoľajene vytrhol z ruky.

Sledujte v utorok, 14. marca, o 11.00 a v stredu, 15. marca, o 10.55!