Zakázaná láska: 137. a 138. epizóda

09. 03 2017 12:35 | Alexandra Stahlová
Zakázaná láska: 137. a 138. epizóda
Zakázaná láska: 137. a 138. epizóda

Nihal a Behlülom sa Bihter natruc rozhodnú odchádzajúce služobníctvo po svadbe zamestnať vo svojom dome!

Pre Bihter sú Nihaline romantické výlevy o jej prvej noci s Behlülom neznesiteľné a má naozaj čo robiť, aby sa na svoju nič netušiacu nevlastnú dcéru nevrhla a nevykrútila jej krk! Pred ňou sa síce ešte ako-tak dokáže ovládnuť, no vzápätí si hnev vyleje na mademoiselle Deniz, takže nečudo, že vzápätí medzi ňou a Adnanom, ktorý má rovnako ako všetci ostatní tak akurát dosť hustnúcej atmosféry v dome, dôjde k ďalšej boľavej hádke...

V nenávistných tirádach a demonštrovaní vlastnej dôležitosti však Bihter pokračuje i neskôr, pred Nihal a Behlülom, ktorí sa vzápätí Bihter natruc či tak akosi na protest proti jej „krutovláde“ rozhodnú všetko služobníctvo, odchádzajúce z vily Ziyagilovcov, zamestnať po svadbe vo svojom dome. Teda, s výnimkou Cemile... Zničenej Cemile, ktorá z domu odíde ešte dnes večer, sa napokon ujme láskavá mademoiselle Deniz – a vzápätí ponúkne útočisko aj jej rodičom a zvyšku služobníctva.

Beşir pred všetkými úzkostlivo tají, že jeho choroba dramaticky pokročila a že sa svojvoľne rozhodol ignorovať odporúčanie lekára, aby ihneď nastúpil do nemocnice a začal s intenzívnou liečbou, pretože je vážne ohrozený jeho život! Po ďalšej nepeknej hádke s Behlülom sa Bihter rozhodne dokonať, čo minule nedokázala – podstúpiť interrupciu!

Sledujte v piatok, 10. marca, o 10.55 a v pondelok, 13. marca, o 10.55!