Zakázaná láska: 135. a 136. epizóda

07. 03 2017 12:05 | Alexandra Stahlová
Zakázaná láska: 135. a 136. epizóda
Zakázaná láska: 135. a 136. epizóda

Keď Behlül zistí, ako dlho ho už Nihal vlastne ľúbi, jeho utrápené srdce sa jej pomaly, ale isto začne otvárať...

Potvore Firdevs opäť raz hrá všetko do karát... Keď totiž zatelefonuje Adnanovi, že Bihter čaká dieťa, zafunguje to presne tak, ako dúfala – Adnan okamžite nasadne do auta a ponáhľa sa do Istanbulu nájsť manželku a o všetkom sa s ňou porozprávať! A keďže správa o Bihterinom tehotenstve Arsen ešte zahorúca zavolá Nihal a Bülentovi, dostane sa napokon expresne i k človeku, ktorého sa bytostne dotýka a ktorého už i tak dosť komplikovaný život vzápätí dokonale obráti hore nohami– k Behlülovi! No keď Adnan konečne nájde Bihter a spýta sa jej, prečo mu nič nepovedala, Bihter urobí zo svojej mamy klamárku a tehotenstvo rázne poprie ako chorý pokus Firdevs o záchranu jej manželstva.

Bihter sa spočiatku vôbec nechce vrátiť domov, no keď jej príde od zničeného Behlüla esemeska, v ktorej ju úpenlivo prosí, aby sa nevracala a nevybíjala si svoj hnev naňho na nevinných, rozzúri ju to do nepríčetnosti, a tak sa rozhodne pre okamžitý návrat domov, len aby mu urobila napriek...

Čím viac Behlül spoznáva Nihal, tým viac si uvedomuje, aké úprimné sú jej city k nemu a ako dlho ho už vlastne ľúbi – a jeho utrápené srdce sa jej pomaly, ale isto začne otvárať. No ešte stále má zábrany, pretože sa veľmi bojí, že jej ublíži... Že ju zničí! No napätie a skaza sa vo vile Ziyagilovcov tak či tak udomácnia – vďaka pomstychtivej Bihter, ktorá začne svoje ničivé ťaženie nemilosrdným vyhodením problémovej Cemile, následkom čoho sa spontánne rozhodne odísť aj zvyšok personálu!

Sledujte v stredu, 8. marca, o 10.55 a vo štvrtok, 9. marca, o 11.10!