Zakázaná láska: 133. a 134. epizóda

03. 03 2017 12:00 | Alexandra Stahlová
Zakázaná láska: 133. a 134. epizóda
Zakázaná láska: 133. a 134. epizóda

Beşir požiada mademoiselle Deniz, aby manželstvu Behlüla a Nihal zabránila za každú cenu!

Bihter zavolá Adnanovi, pretože s ním chce prebrať to, čo sa zdrvená z medializácie blížiacej sa svadby Behlüla a Nihal rozhodla urobiť. Keďže on si je istý, že s ním chce hovoriť o rozchode, odloží ich stretnutie na ďalší deň, aby nepokazil slávnostnú večeru so synom, dcérou a budúcim zaťom vo vychytenom podniku. Všetkých však čaká riadne prekvapenie, pretože Bihter sa spontánne rozhodne nahodiť sa do gala a prísť za nimi!

Beşir neprehliadnuteľne znervóznie, keď na farmu na výslovné pozvanie Adnanovej sestry Arsen príde mademoiselle Deniz. Všetci zúčastnení totiž dobre poznajú dôvod – údajnú aférku medzi Behlülom a Bihter! Argumenty mademoiselle Deniz sú natoľko presvedčivé, že Beşir, ktorý načúva rozhovoru oboch žien za dverami, napokon nemôže inak – požiada Deniz, aby manželstvu Behlüla a Nihal zabránila za každú cenu. Stále jej však z pochopiteľných dôvodov odmieta povedať, čo vie...

Aj keď by nemal, Behlül sa rozhodne vyhľadať Bihter a porozprávať s ňou o pekle, na ktoré zmenila jeho život. Bihter je k nemu veľmi tvrdá, akoby sa zrazu všetka láska, ktorú k nemu kedy cítila, zmenila na nenávisť a opovrhnutie. Ktovie, či by sa správala rovnako suverénne, aj keby vedela, že jej matka Firdevs už pozná jej najväčšie tajomstvo a že tým získala mimoriadne cennú zbraň?!

Sledujte v pondelok, 6. marca, o 10.50 a v utorok, 7. marca, o 10.50!