Zakázaná láska: 131. a 132. epizóda

01. 03 2017 12:10 | Alexandra Stahlová
Zakázaná láska: 131. a 132. epizóda
Zakázaná láska: 131. a 132. epizóda

Behlül médiám potvrdí, že on a Nihal sa budú brať - a prezradí i to, že sa rozhodli svadbu predsunúť!

Hoci Bihter prišla do nemocnice skalopevne rozhodnutá nechať si vziať Behlülovo dieťa a vyriešiť tak raz a navždy svoj najpálčivejší problém, ktorý ju môže definitívne zničiť, napokon je veľmi šťastná, keď jej lekár po prebudení z narkózy povie, že zákrok neurobil, pretože po dieťatku zjavne veľmi túži a podvedome sa ho vzdať vôbec nechcela. Firdevs poriadne prekvapí, keď sa pri návšteve Peyker dozvie o incidente medzi jej svokrovcami, v dôsledku ktorého vážne zranený Hilmi skončil v nemocnici.

Mademoiselle Deniz sa veľmi snaží vypáčiť z Beşira konečne pravdu, no on jej nič nepovie – je skrátka rozhodnutý chrániť Nihal a jej šťastie, aj keby ho to malo zabiť! A to doslovne, pretože zanedbáva svoje zdravie a jeho problémy s dýchaním sa každým dňom rapídne zhoršujú - dokonca už začal vykašliavať krv!

Všetkých poriadne prekvapí, keď Behlül v rozhovore pre médiá nielenže potvrdí, že on a Nihal sa budú brať, ale navyše so širokým úsmevom na tvári oznámi, že sa nevezmú v júni, ale rozhodli sa svadbu predsunúť na skorší termín. Najviac prekvapená, a zároveň aj najšťastnejšia je z tejto novinky Nihal, ktorá stále ani len netuší, čo sa v skutočnosti v jej najbližšom okolí odohráva – a najnešťastnejšia Bohter, ktorá sa vzápätí rozhodne pre vážny krok...

Sledujte vo štvrtok, 2. marca, o 10.50 a v piatok, 3. marca, o 10.50!