Zakázaná láska: 129. a 130. epizóda

27. 02 2017 12:15 | Alexandra Stahlová
Zakázaná láska: 129. a 130. epizóda
Zakázaná láska: 129. a 130. epizóda

Bihter sa zjavne rozhodla definitívne vymazať zo svojho života akúkoľvek stopu po Behlülovi, i tú najmenšiu...

Urážka, ktorú si práve vypočula z Behlülových úst, sa Bihter veľmi dotkne, z pochopiteľného dôvodu – nič ju tak spoľahlivo nedokáže uraziť, ako porovnanie s jej intrigánskou mamou Firdevs! Nečudo, že ranená Behlülovi vykričí, ako veľmi ho nenávidí – a ona jej to, skôr než odíde, oplatí rovnakou mincu... Mademoiselle Deniz v sebe konečne nájde dostatok odvahy, aby sa so svojimi podozreniami – že to, o čom sa teraz hovorí v súvislosti s Bihter a Behlülom, je pravda – konečne s niekým porozprávala. Nanešťastie jej však Adnanova sestra neverí, pretože... Kvôli bratovi a neteri jednoducho veriť nechce.

Arsen však rozhodne nie je hlúpa a keďže jej slová mademoiselle Deniz neprestávajú vŕtať v hlave, zájde sa pozhovárať s Beşirom. Ten však s ohľadom na milovanú Nihal a sľub, ktorý dal Behlülovi predstiera, že vôbec netuší o čom je reč... Behlülovi teraz rozhodne niet čo závidieť. Striedavo ho kvária nočné mory a výčitky svedomia – a nijako mu nepridáva fakt, že sa Bihter zjavne rozhodla definitívne vymazať zo svojho života akúkoľvek stopu po ňom, i tú najmenšiu...

Rozhodnutie mademoiselle Deniz z ohľadu na Nihal už viac nevkročiť do jeho domu Adnana nepríjemne zaskočí. Ešte viac však Arsenino tvrdenie, že Deniz výrazne prekročila svoje kompetencie, pretože je doňho zaľúbená a ktoviečo si od toho sľubuje! Jeho zmiešané pocity sa však ani v najmenšom nemôžu merať s Nihatovým šokom, keď mu zavolá mama a zrútená mu oznámi, že... Zrejme zabila Hilmiho.

Sledujte v utorok, 28. februára, o 12.00 a v stredu, 1. marca, o 10.55!