07. 03 2017 12:05 | Alexandra Stahlová

Zakázaná láska: 135. a 136. epizóda

Keď Behlül zistí, ako dlho ho už Nihal vlastne ľúbi, jeho utrápené srdce sa jej pomaly, ale isto začne otvárať...

Zakázaná láska: 135. a 136. epizóda
Zakázaná láska: 135. a 136. epizóda

Potvore Firdevs opäť raz hrá všetko do karát... Keď totiž zatelefonuje Adnanovi, že Bihter čaká dieťa, zafunguje to presne tak, ako dúfala – Adnan okamžite nasadne do auta a ponáhľa sa do Istanbulu nájsť manželku a o všetkom sa s ňou porozprávať! A keďže správa o Bihterinom tehotenstve Arsen ešte zahorúca zavolá Nihal a Bülentovi, dostane sa napokon expresne i k človeku, ktorého sa bytostne dotýka a ktorého už i tak dosť komplikovaný život vzápätí dokonale obráti hore nohami– k Behlülovi! No keď Adnan konečne nájde Bihter a spýta sa jej, prečo mu nič nepovedala, Bihter urobí zo svojej mamy klamárku a tehotenstvo rázne poprie ako chorý pokus Firdevs o záchranu jej manželstva.

Bihter sa spočiatku vôbec nechce vrátiť domov, no keď jej príde od zničeného Behlüla esemeska, v ktorej ju úpenlivo prosí, aby sa nevracala a nevybíjala si svoj hnev naňho na nevinných, rozzúri ju to do nepríčetnosti, a tak sa rozhodne pre okamžitý návrat domov, len aby mu urobila napriek...

Čím viac Behlül spoznáva Nihal, tým viac si uvedomuje, aké úprimné sú jej city k nemu a ako dlho ho už vlastne ľúbi – a jeho utrápené srdce sa jej pomaly, ale isto začne otvárať. No ešte stále má zábrany, pretože sa veľmi bojí, že jej ublíži... Že ju zničí! No napätie a skaza sa vo vile Ziyagilovcov tak či tak udomácnia – vďaka pomstychtivej Bihter, ktorá začne svoje ničivé ťaženie nemilosrdným vyhodením problémovej Cemile, následkom čoho sa spontánne rozhodne odísť aj zvyšok personálu!

Sledujte v stredu, 8. marca, o 10.55 a vo štvrtok, 9. marca, o 11.10!


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?
Máte otázku súvisiacu s vysielaním televízie Doma? Napíšte nám ju.

Ďakujeme za Vašu reakciu.