24. 02 2017 12:15 | Alexandra Stahlová

Zakázaná láska: 127. a 128. epizóda

Nezrelé odmietnutie a neodpustiteľná neúcta zo strany Nihal zlomí mademoiselle Deniz srdce...

Zakázaná láska: 127. a 128. epizóda
Zakázaná láska: 127. a 128. epizóda

Ťažko povedať, čo Behlüla šokuje viac – či to, keď sa pred Nihalinou nemocničnou izbou nečakane zjaví Bihter, to, keď mu oznámi, že čaká dieťa, alebo to, keď sa ako v zlom sne vzápätí na konci chodby objaví Adnan?! A akoby toho už i tak nebolo dosť, do toho všetkého prichádza správa, že polícia chytila Hilmiho a práve ho vezú na výsluch!

Mademoiselle Deniz sa cíti ešte horšie, ako keď na ňu ráno vypenila Firdevs – nielenže ju po návrate domov Bihter odignoruje, akoby bola vzduch, ale mimoriadne chladne sa k nej správa i Nihal, ktorú zjavne nezdravé priateľstvo s Firdevs ovplyvňuje ešte viac, než sa zdalo... No keď sa s ňou o niečo neskôr mademoiselle Deniz opäť pokúsi porozprávať, dočká sa len nezrelého odmietnutia a neodpustiteľnej neúcty, čo jej zlomí srdce...

Hoci pre nikoho nie je Bihterin odchod z domu ľahký, najťažšie ho nesie najmladší člen domácnosti Bülent, ktorý v nej stráca už druhú ženu, ktorú volal mamou... Bihter sa však už rozhodla spáliť všetky mosty, ktoré ju kedy spájali s domom Ziyagilovcov a začať nový život – definitívne.

Sledujte v pondelok, 27. februára, o 10.55 a v utorok 28. februára, o 10.55!


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?
Máte otázku súvisiacu s vysielaním televízie Doma? Napíšte nám ju.

Ďakujeme za Vašu reakciu.