22. 02 2017 12:10 | Alexandra Stahlová

Zakázaná láska: 125. a 126. epizóda

Keď sa Beşir dozvie i Nihalinej nehode, nasadne do auta a ponáhľa sa do Istanbulu, hoci tým veľmi riskuje...

Zakázaná láska: 125. a 126. epizóda
Zakázaná láska: 125. a 126. epizóda

Po Bihterinom úteku, ktorý vyzerá ako priznanie viny, sa zdanlivo úplne jednoznačná situácia zrazu prekvapivo ukáže v úplne inom svetle, keď Nihat privlečie do sídla Ziyagilovcov vzpierajúceho sa Hilmiho špeha, ktorý prizná, že všetky stopy v dome na pobreží nastražil a príkaz svojho pána! Netrvá dlho a z domu ho pred zrakmi reportérov v putách odvedie polícia, no nikomu zo zúčastnených to úľavu neprinesie - práve naopak!

Behlül sa nie bezdôvodne obáva, že nepekná pravda skôr či neskôr vypláva na povrch, a to s riadnym treskom, preto by najradšej z domu ihneď odišiel, a to čo najďalej. Hoci to vyzerá, že ho už nikto a nič nemôže zastaviť, napokon predsa len zostane, pretože zúfalá Nihal, ktorá sa ho snaží zastaviť, znova zamdlie – a tentoraz tak nešťastne, že sa zrúti zo schodov a záchranka ju musí odviezť do nemocnice, kde ju okamžite núdzovo zoperujú! Keď sa o tom dozvie Beşir, nemôže inak – nasadne do auta a ponáhľa sa do Istanbulu, hoci tým veľmi riskuje, pretože sám ešte stále nie je celkom zdravý...

Ťažko povedať, čo sa mademoiselle Deniz dotkne viac – či fakt, že jej nik nepovedal o Nihalinej nehode alebo Firdevsino nenávistné osočovanie, že práve ona môže za rozvrat rodiny Ziyagilovcov a jej jedovité odporúčanie, že by bolo najlepšie, keby ich všetkých už raz a navždy nechala na pokoji!

Sledujte vo štvrtok, 23. februára, o 10.55 a v piatok, 24. februára, o 11.00!


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?
Máte otázku súvisiacu s vysielaním televízie Doma? Napíšte nám ju.

Ďakujeme za Vašu reakciu.