16. 02 2017 12:20 | Alexandra Stahlová

Zakázaná láska: 121. a 122. epizóda

Adnanove pochyby o tom, že Hilmiho fantazmagórie o aférke Bihter a Behlüla by mohli byť pravdivé, narastajú...

Zakázaná láska: 121. a 122. epizóda
Zakázaná láska: 121. a 122. epizóda

Hoci sa Adnan veľmi snaží všetky klíčiace pochybnosti o Bihter a Behlülovi v sebe udusiť už v zárodku, veľmi sa mu to nedarí. Našťastie ho tentoraz pred trudnomyseľnosťou a trápením aspoň čiastočne zachráni Firdevs, ktorá zavolá Bihter, aby jej oznámila, že Peyker rodí – spolu sa potom totiž vyberú do pôrodnice, kým mladí ostanú na večierku. No ani radosť z malého synovčeka nedokáže Adnana úplne odpútať od problému, ktorý predstavuje Hilmi. A jeho podozrenie, že naňho jeho nepriateľ nasadil špeha, je stále silnejšie a silnejšie – rovnako ako narastajúce pochyby o tom, že Hilmiho fantazmagórie o aférke Bihter a Behlüla by mohli byť pravdivé...

Po prvý raz tak téma Hilmi a jeho lži stane nielen témou manželskej hádky, ale veľmi horúcou témou debaty v širšom kruhu – okrem Bihter a Adnana sa jej zúčastnia i Nihal a Behlül, ktorí zase neskôr do všetkého zasvätia i „náramne prekvapenú“ Firdevs.

Na druhý deň má Adnan už od rána zlú náladu, ktorú ešte viac zhorší malý neželaný darček, zjavne od Hilmiho – obálka s kľúčmi a adresa domu, ku ktorého vchodovým dverám patria! Pretože hoci ho pre dobro svojho manželstva chcel ignorovať, keď v ďalšej obálke nájde fotokópiu pokuty, o ktorej mu Bihter do očí klamala, rozhodne sa inak...!

Sledujte v piatok, 17. februára, o 10.55 a v pondelok, 20. februára, o 10.55!


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?
Máte otázku súvisiacu s vysielaním televízie Doma? Napíšte nám ju.

Ďakujeme za Vašu reakciu.