14. 02 2017 12:25 | Alexandra Stahlová

Zakázaná láska: 119. a 120. epizóda

Čím viac sa Adnan nad Nihatovými slovami zamýšľa, tým desivejšie pochybnosti sa zakrádajú do jeho srdca...

Zakázaná láska: 119. a 120. epizóda
Zakázaná láska: 119. a 120. epizóda

Nihat je zdesený, keď v snahe ospravedlniť sa svojmu švagrovi Adnanovi za svojho nehanebného otca Hilmiho narobí ešte viac škody – Adnan totiž až do tejto chvíle nevedel, že dôvodom toho nepekného nedávneho konfliktu medzi Hilmim a Behlülom bolo Hilmiho podozrenie, že Behlül má pomer s Adnanovou manželkou Bihter! Spočiatku mu to pripadá neuveriteľné, absurdné... No čím viac sa nad tým zamýšľa, tým desivejšie pochybnosti sa zakrádajú do jeho srdca.

Bihter je rozhodnutá brániť si, čo je jej za každú cenu. Nielenže Behlülom sústavne manipuluje, aby nemohol byť s Nihal sám, ale ak by to bolo v jej silách, prinútila by svoju sokyňu okamžite vypratať pole a odísť na farmu, kam nový šofér a Cemile práve vezú pomaličky sa zotavujúceho Beşira! Namiesto toho má čo robiť, aby si nik nevšimol, ako škrípe zubami, keď príde na pretras hľadanie nového domu pre mladých snúbencov!

Aj keď je to pre ňu ťažké, Peyker zájde za Bihter, aby ju varovala, že už onedlho budú všetci hovoriť o nej a Behlülovi. Vďaky sa však od sestry nedočká, len bezbrehej zúrivosti a urážok... Kým Adnan sa postupne, krok za krokom, dostáva na stopu Hilmiho špeha vo svojom dome, Beşira trápia desivé nočné mory...

Sledujte v stredu, 15. februára, o 11.05 a vo štvrtok, 16. februára, o 11.05!


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?
Máte otázku súvisiacu s vysielaním televízie Doma? Napíšte nám ju.

Ďakujeme za Vašu reakciu.