30. 05 2016 08:45 , článok bol aktualizovaný 30. 05 2016 08:55 | Alexandra Stahlová

Už je to oficiálne: Fatmagül a Demir sú...

Ak teraz hádate, že možno „nové hviezdy chystaného projektu“ alebo „tajní milenci“, ste totálne vedľa!

Fatmagül a Demir (Beren Saat a Murat Yıldırım)
Fatmagül a Demir (Beren Saat a Murat Yıldırım) Foto: Global Agency/Doma

Pretože pravda je oveľa prozaickejšia, i keď pre fanúšikov oboch obľúbených tureckých hereckých hviezd bez debaty potešujúca. Minulý týždeň vo štvrtok totiž ich seriáloví miláčikovia Beren Saat (Fatmagül z rovnomenného seriálu a Bihter zo Zakázanej lásky) a Murat Yıldırım (Demir z Perly Orientu a Savaş z Lásky a trestu) na odovzdávaní prestížnych cien Murex D'or 2016 (Zlatá lastúra) v Bejrúte, hlavnom meste Libanonu, získali tie najcennejšie – Beren si domov odniesla cenu Najlepšia medzinárodná herečka a Murat zase Najlepší medzinárodný herec.

Seriálová kráska svoj účet na známej sociálnej sieti už dlhšie bojkotuje, preto na ňom fotografie zo slávnostného večera, žiaľ, budete hľadať márne. No jej šarmantný a patrične hrdý, dojatý a vďačný kolega na ten svoj počas uplynulého víkendu zavesil hneď dve – na prvej pózuje s krásnou cenou, ktorú aktuálny turecký veľvyslanec v Bejrúte Çağatay Erciyes trefne nazval Oscarom Blízkeho východu, na druhej mu spoločnosť robí ďalšia z ocenených osobností, legendárna francúzska speváčka Sheila.

Ak vás mrzí, že ste nemohli byť pri tom... Nemusí. Stačí len nájsť si vo svojom čase zhruba 4,5-5 hodín (toľko totiž priamy televízny prenos z celej parády trval) a môžete si galavečer pozrieť zo záznamu na internete! :-)Prečítajte si aj:
* Hviezda z Mentalistu u Dr. Housea: Takto ste ju ešte nevideli!
* Viete prví: Najúspešnejší turecký seriál súčasnosti už toto leto na Doma!
* Bulharsko je vo vytržení, zavítala k nim hviezda zo Sultána!


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?
Máte otázku súvisiacu s vysielaním televízie Doma? Napíšte nám ju.

Ďakujeme za Vašu reakciu.