Feriha: Prečo musela v seriáli zomrieť?!

26. 06 2018 08:00 | Jakub Trajteľ
Feriha - Feriha (Hazal Kaya)
Feriha - Feriha (Hazal Kaya) Foto: Calinos Entertainment

Turecká herečka Hazal Kaya prezradila pravý dôvod jej dramatického odchodu zo seriálu Feriha...

Či už sa nám to páči alebo nie, Feriha nechala Emira v obľúbenom tureckom seriáli samého a ten sa teraz musí životom prebíjať bez svojej životnej lásky... Možno by seriál pokračoval úplne inak, keby jej predstaviteľka Hazal Kaya nemala podpísanú zmluvu na nový historický seriál Minulé leto – Balkán 1912 (Son Yaz - Balkanlar 1912), ktorý v Turecku pre nízku sledovanosť po pár častiach zrušili.

Sama Hazal v jednom z rozhovorov poodhalila, že vysielanie Ferihy bolo v Turecku pôvodne plánované do júna 2012, no keďže seriál mal obrovský úspech, stanica SHOW TV sa rozhodla vo vysielaní pokračovať a predĺžiť jeho vysielanie aj do ďalšej sezóny. A to bol problém, krásna Hazal už totiž v tom čase mala podpísanú už spomínanú zmluvu, a tak musela Feriha pokračovať bez nej... Scenáristi sa preto rozhodli pre dramatický zvrat - v seriáli musela zomrieť!

Feriha - Feriha (Hazal Kaya) a Emir (Çağatay Ulusoy)
Foto: Calinos Entertainment
 


Hazal ďalej prezradila, že istý čas po nej na uliciach fanúšikovia dokonca pokrikovali, že pokazila celý seriál tým, že z neho odišla. A keďže ju negatívne ohlasy veľmi trápili, rozhodla sa verejnosti vysvetliť skutočný dôvod, prečo sa musela s rolou Ferihy navždy rozlúčiť...

Sledujte seriál Feriha - vždy v dvoch častiach za sebou v pondelok až štvrtok o 22.30 na Doma!

Komentáre ( 0)